www.RODOPLAR.com

Информационно-новинарски сайт / Haber sitesi

ЖП транспортът Кърджали – Момчилград

bdz-momchilgrad

Разписание на жп транспорта за дестинацията
Кърджали – Момчилград

   Час_________Дестинация_________Време____Цена

07:22 – 07:42 – Кърджали – Момчилград – 20 минути – 1.96 лв.

09:10 – 09:30 – Кърджали – Момчилград – 20 минути – 1.96 лв.

13:20 – 13:40 – Кърджали – Момчилград – 20 минути – 1.96 лв.

17:49 – 18:09 – Кърджали – Момчилград – 20 минути – 1.96 лв.

Разписание на жп транспорта за дестинацията
Момчилград – Кърджали

06:44 – 07:03 – Момчилград – Кърджали – 19 минути – 1.96 лв.

08:41 – 09:00 – Момчилград – Кърджали – 19 минути – 1.96 лв.

12:30 – 12:50 – Момчилград – Кърджали – 20 минути – 1.96 лв.

17:49 – 18:09 – Момчилград – Кърджали – 20 минути – 1.96 лв.

Разписание на жп транспорта за дестинацията

Момчилград – Подкова

05:45 – 06:09 – Момчилград – Подкова – 24 минути – 1.96 лв

07:44 – 08:06 – Момчилград – Подкова – 22 минути – 1.96 лв

13:42 – 14:04 – Момчилград – Подкова – 22 минути – 1.96 лв

18:11 – 18:36 – Момчилград – Подкова – 25 минути – 1.96 лв

Разписание на жп транспорта за дестинацията

Подкова – Момчилград

06:20 – 06:43 – Подкова – Момчилград – 23 минути – 1.96 лв

08:15 – 08:39 – Подкова – Момчилград – 24 минути – 1.96 лв

14:10 – 14:33 – Подкова – Момчилград – 23 минути – 1.96 лв

18:40 – 19:03 – Подкова – Момчилград – 23 минути – 1.96 лв

 

 

Коментирай / Yorum yap

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Времето / Hava durumu

booked.net

Земетресения / Depremler

All Rights Reserved © 2006-2018 Rossi RM - www.rodoplar.com - собственост на СНЦ "Зейбеклер"
Bulgarian BG English EN German DE Turkish TR